Profesjonalne usługi transportowe

Wyuzdane prace budowlane bardzo często wymagają zastosowania fachowych maszyn a także urządzeń. Warto dodać jednak o tym, ażeby wynajmować takie maszyny i urządzenia od fachowych firm, które oferują jedynie sprzęt bardzo wysokiej jakości, który posiada bieżące badania urzędu dozoru technicznego. Usługi dźwigowe to między innymi żurawie samojezdne, które charakteryzują się bardzo dużym udźwigiem, ponieważ zakres ich działania mieści się od 10 do 35 ton.

Takie dźwigi mogą być wykorzystywane między innymi przy załadunku wielkogabarytowych materiałów budowlanych, takich jak elementy konstrukcji stalowych a także betonowych.
Kiedy zamówić dźwig?
Istnieje wiele sytuacji, w których potrzebne będą nam profesjonalne usługi realizowane za pomocą dźwigów. Dźwig Świnoujście przyda nam się w głównej mierze przy montowaniu więźby dachowej, jak też układaniu stropów czy innych elementów konstrukcji dachowych. A przy tym, usługi dźwigami potrzebne są też w takich pracach jak budowa kładek, mostów czy wiaduktów drogowych. Są to więc prace powiązane z robotami drogowymi, które wymagają sprawnych technicznie dźwigów o dużym zasięgu. Firmy oferujące usługi dźwigowe mają w ofercie też usługi transportowe. Warto dodać, że takie usługi podobnie jak dźwigowe muszą być wykonywane za pomocą przystosowanych do pracy budowlanych aut, a więc pojazdów ciężarowych wyposażonych w specjalny wysięgnik. Transport HDS Goleniów to samochód ciężarowy o łącznej długości paki ładunkowej aż 9 m i ładowności 17 ton, co daje możliwość na załadunek między innymi znacznej liczby materiałów budowlanych zastosowanych na budowę. A dodatkowo samochód przystosowany jest do załadunku wielkogabarytowych materiałów, dzięki posiadaniu wysięgnika HDS o długości aż 15 m. Dzięki takiemu pojazdowi można przewieźć np elementy konstrukcji betonowych czy stalowych lub elementy przeznaczone do montażu hal magazynowych. Warto wspomnieć także o tym, że dźwigi wykorzystywane są też w branży reklamowej, ponieważ są potrzebne przy montowaniu dużych reklam zewnętrznych, przykładowo takich jak banery, które umieszcza się na specjalnych tablicach. Jak się zatem okazuje, usługi dźwigowe i transportowe przydają się w naprawdę wielu sytuacjach.

Sprawdź: Usługi transportowe HDS.