Nowoczesne urządzenia fiskalne

Wprowadzone przepisy nakładają obowiązek stosowania rejestratorów dystrybucji na przedsiębiorców, którzy oferują własne usługi, jak również towary klientom, którzy nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej. Ten przepis tyczy się także rolników ryczałtowych. Należy pamiętać o tym, że producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania, które wychodzą vis a vis oczekiwaniom klientów, a zatem przykładowo nowoczesne urządzenie tj. posnet pospay.

Jest to wielofunkcyjne urządzenie fiskalne, które pracuje w trybie on-line oraz jest mobilne, dlatego tak bardzo chętnie wybierane jest przez przyszłościowych przedsiębiorców, którzy stawiają na funkcjonalność oraz innowacyjność.
Urządzenia fiskalne z funkcją terminalu – dlaczego warto wybrać?
Przede wszystkim należy rozpocząć od tego, że w zgodzie ze zmianami ustawy dotyczącej podatku VAT od 2020 roku cały czas przybywa liczba branż, których przedstawiciele mają obowiązek stosować urządzenia fiskalne pracujące w trybie online, a zatem mające dzięki internetowi połączenie z centralnym repozytorium kas. Jest to część polityki uszczelnienia podatków. Co za tym idzie, przedsiębiorcy coraz częściej kupują urządzenia fiskalne pracujące w trybie online. Warto dodać natomiast o tym, że dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii możemy dzisiaj kupić urządzenia, które nie tylko i wyłącznie pracują w trybie on-line, ale łączą w sobie także dodatkowe funkcje. Najlepszym przykładem takiego urządzenia jest terminal płatniczy kasa fiskalna. Jest to urządzenie fiskalne, które łączy w sobie funkcję trzech różnorakich urządzeń, a mianowicie kasy fiskalnej, terminalu płatniczego a także drukarki fiskalnej. Funkcje kasy fiskalnej pełni dzięki wbudowanemu modułowi sprzedażowemu. Taki moduł działa jak kasa fiskalna, a zatem daje nam możliwość wystawienia paragonu, jak również dodania towaru, a wygenerowany paragon możemy klientowi przesłać przykładowo mailem. Jednak możemy też taki paragon wydrukować, ponieważ urządzenie pełni też funkcje drukarki fiskalnej, która może drukować z aplikacji zewnętrznych. Co więcej, kasa fiskalna online z terminalem to również obsługiwanie płatności bezgotówkowych, a więc płatności wykonywanych za pomocą różnych rodzajów kart płatniczych a także za pomocą telefonu.

Dodatkowe informacje: kasa fiskalna online z terminalem.