Przepiękny mural w atrakcyjnej cenie

W obecnych czasach nikt już nie uznaje sztuki ulicznej jako akt wandalizmu, za który artystów należy posyłać do więzienia. Sztuka uliczna cieszy się obecnie coraz większą popularnością w dużych, polskich miastach. Decydując się na się do Berlina, Londynu, czy Nowego Jorku warto zwrócić uwagę na przygotowywane specjalne wycieczki objazdowe po najsłynniejszych muralach znajdujących się w danym mieście.

Na nieszczęście murale nadal są dość niewiele znaną sztuką i warto byłoby to przemienić. Jest to wszakże perfekcyjny sposób na nadanie drugiego życia dla starego bloku lub muru. O ile zatem chcielibyście posiadać swój drobny wkład w sztukę uliczną a także w upiększanie swojego miasta, to warto zainwestować własne środki finansowe w malowanie murali. Aktualnie w dużych polskich miastach możecie wyszukać wielu wspaniałych artystów, którzy wykonają dla was przepiękny mural zgodnie z przedstawionymi wytycznymi.
Malowanie muralu z całą pewnością jest prawdziwą sztuką wymagającą od kilkunastu do kilkudziesięciu dni intensywnej pracy artysty. O ile interesuje was konkretny wygląd waszego murala, to warto przygotować szczegółowy projekt dla artysty. Na pewno postara się on w około dziewięćdziesięciu procentach odwzorować waszą wizję. Pozostałe dziesięć procent warto zostawić dla artysty, ażeby mógł się wykazać swoją inwencją twórczą. Każdy artysta posiada swój własny styl malowania murali oraz jego znaki rozpoznawcze. Dodane przez artystę elementy na pewno nie zepsują całej koncepcji muralu, a będą perfekcyjnym jego urozmaiceniem. Warto zatem obdarzyć artystę odrobiną zaufania i pozwolić mu na zrealizowanie kilku dodatkowych elementów na zamówionym dla was murale. Jeżeli już jednak nie jesteście wstanie całkowicie zaufać dla artysty, to warto poprosić go o przygotowanie projektu muralu z naniesionymi autorskimi szczegółami. W ten sposób będziecie mogli spostrzec, jak artysta starannie widzi wasz mural oraz jakie dodatkowe elementy chciałby na nim umieścić. O ile naniesione elementy nie przypadną wam do gustu, to zostaną zaproponowane inne autorskie dodatki.
Źródło: malowanie murala.