Specjalistyczne czyszczenie suchym lodem

Odszorowanie trudno dostępnych i mocnych zabrudzeń powstałych na maszynach produkcyjnych z całą pewnością nie jest łatwym misją. Najczęściej na tego typu zabrudzenia nie działają już żadne, nawet najbardziej chemiczne i rżące środki czystości. W takim przypadku jednym rozwiązaniem jest zainwestowanie środków finansowych w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.

Nie jest to co prawda najtańsza usługa, niemniej jednak z całą pewnością warta waszych pieniędzy. Utrzymanie nieskazitelnej czystości maszyn produkcyjnych jest fantastycznie bardzo ważną kwestią, w szczególności przy produkowaniu żywności. Jeżeli sanepid stwierdzi zaniedbania higieniczne w waszym zakładzie usługowym, to możecie nawet stracić licencję na produkowanie towarów spożywczych. Warto zatem regularnie sprawdzać stan czystości każdej maszyny produkcyjnej wykorzystywanej w waszym przedsiębiorstwie oraz inwestować własne pieniądze w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.
W współzależności od wielkości waszej maszyny przemysłowej, mycie suchym lodem może być proponowane na terenie waszego przedsiębiorstwa lub poza nim. W sytuacji dużych i ciężkich maszyn produkcyjnych najczęściej czyszczenie odbywa się u klienta. Jest to przede wszystkim powiązane z niewyobrażalnie kosztownym i czasochłonnym przewiezieniem maszyny. W takim wypadku czyszczenie przebiega partiami za pomocą ciekłego azotu. Cała procedura jest wykonywana przez doświadczonych fachowców, którzy idealnie wiedzą jak obsługiwać się pojemnikami z ciekłym azotem. Nie musicie zatem obawiać się o jakość wykonanej usługi. Mycie suchym lodem jest doskonałym sposobem na pozbycie się każdego zabrudzenia. Suchy lud całkowicie zamraża prawie każde zabrudzenie, dzięki czemu samo odpada ono od maszyny w ciągu zaledwie kilku sekund. Na pewno będziecie zaskoczeni dizajnem waszej maszyny i przede wszystkim stopniem jej czystości. Po dokładnym przeprowadzeniu specjalistycznego czyszczenia suchym lodem będzie prezentowała się tak idealnie, jak w dniu jej zakupienia przez wasze przedsiębiorstwo produkcyjne.
Dodatkowe informacje: czyszczenie suchym lodem łódź.