Reklamowy kalendarz trójdzielny

Strategie marketingowe firm coraz częściej zawierają przyszłościowe metody promowania firmy w oczach klientów oraz kontrahentów. Taką metodą bez wątpienia są gadżety reklamowe, czyli funkcjonalne prezenty, które są wręczane w czasie targów branżowych, spotkań biznesowych czy szkoleń pracownikom firmy, klientom, jak też partnerom biznesowym. Warto pamiętać jednakże, że gadżet reklamowy powinien być głównie użyteczny.

Dlatego nie każdy przedmiot sprawdzi się w tej roli. Jednak funkcjonalnymi oraz praktycznymi gadżetami reklamowymi są biznesowe kalendarze trójdzielne. Są to kalendarze ścienne, które łączą w sobie funkcję informacyjną, jak również marketingową a także ozdobną.
Kalendarze trójdzielne z logo firmy – na co zwrócić uwagę?
Kalendarze biznesowe dostępne są w różnych formatach, jak także w różnorakich wariantach, które różnią się nie tylko i wyłącznie szatą graficzną,  ale także funkcjonalnością. Oprócz kalendarzy ściennych charakteryzuje się także kalendarze książkowe, które łączą w sobie funkcję terminarza i notatnika. Dużą popularnością przedsiębiorców cieszą się także kalendarze przeznaczone na biurko, np kalendarze stojące piramidki. Jak się więc okazuje, firmy mają bogaty wybór kalendarzy reklamowych, które zawierają treści promujące firmę. Warto pamiętać, że kalendarz trójdzielny dla firm to praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane do promowania firmy. Kalendarz tego rodzaju charakteryzuje się specyficznym układam. Górna część, czyli tak zwana główka, to powierzchnia projektowa przeznaczona na zamieszczone treści reklamowych, czyli między innymi logotypu firmy. Poniżej znajduje się kalendarium, które utworzone jest z trzech kolejnych miesięcy, z czego miesiąc aktualny znajduje się w środku. Zaś na samym dole znajduje się tak zwana stopka, czy jej miejscu przewidziane na dane teleadresowe firmy. Jest to układ czytelny, jak również dający spore sposobności personalizacji. Przy tym, powierzchnia projektowa przeznaczona na przekaz marketingowy jest znaczna, umożliwia na dokładne zademonstrowanie między innymi oferty przedsiębiorstwa. Nie jest zatem zaskoczeniem, że kalendarze trójdzielne ze zdjęciami nawiązującymi do działalności firmy stanowią skuteczne narzędzie marketingu bezpośredniego.

Sprawdź: iveno.pl/kalendarze-trojdzielne