Rozwiązania dla biznesu – kalendarze trójdzielne

Wszyscy idealnie uprzytamniamy sobie, jak ułatwiają funkcjonowanie kalendarze. Są to nie tylko praktyczne terminarze, niemniej jednak również bardzo często notatniki, które pozwalają na sporządzanie dosłownie dokładnych zapisków. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że kalendarze wykorzystywane są w branży.

Wtedy spełniają rolę gadżetów reklamowych, czyli przedmiotów, które zawierają treści reklamowe, a więc promują firmę w oczach klientów, czy partnerów biznesowych. W tej roli dobrze sprawdzają się na kalendarze trójdzielne ze zdjęciami, które pokazują firmę w lukratywnym świetle, a zatem budują pozytywny wizerunek firmy, jak również poprawiają jakość relacji biznesowych. Warto zatem dowiedzieć się znacznie więcej na temat kalendarzy biznesowych, które promują firmę przez cały rok, a zatem posiadają ogromny potencjał marketingowy.
Kalendarz trójdzielny z logo – co trzeba mieć świadomość tego?
Głównie trzeba podkreślić, że kalendarze biznesowe dostępne są w różnych formatach oraz wariantach. Odznacza się w głównej mierze praktyczne oraz poręczne kalendarze w postaci książek, jak także kalendarze przeznaczone na biurko a także oczywiście kalendarze ścienne, pośród których na wyjątkową uwagę zasługują kalendarze trójdzielne. Są to kalendarze, które charakteryzują się dość charakterystycznym układem. Górna część przeznaczona jest na treści reklamowe, zatem obowiązkowo logotyp, jak także zdjęcia lub grafiki reklamowe. Poniżej znajduje się kalendarium, które podzielone jest na trzy kolejne miesiące, co jest wyjściem niezwykle praktycznym oraz ułatwiającym organizowanie czasu w dłuższej perspektywie. Co więcej, ta część kalendarza wyposażona jest w przezroczyste mocowanie i kolorowe okienko, które służy do zaznaczenia konkretnego dnia tygodnia. Na samym dole znajduje się część przeznaczona na zamieszczanie danych kontaktowych, teleadresowych lub dodatkowych informacji związanych z firma, czyli tak zwana stopka. Powinno się natomiast pamiętać, że kalendarz trójdzielny dla firm powinien być tak utworzony a także wykonany, by nie tylko stanowił się ciekawą ozdobę, ale też promował firmę i utrwalał jej wizerunek. W związku z tym kalendarze reklamowe powinny być projektowane a także drukowane przez profesjonalne firmy.

Więcej informacji na stronie: www.actinea.pl/kalendarze-trojdzielne