Parking lotnisko Balice – zakres usług

Jeżeli już wybieramy się w podróż z lotniska Balice, musimy zdecydować, w jaki sposób dostaniemy się na czas do lotniska. Bez wątpienia możemy wybrać środki komunikacji miejskiej, jak również taksówkę, niemniej jednak nie są to zbyt wygodne sposoby, a dodatkowo taksówka jest rozstrzygnięciem dość drogim. Nie jest zatem zaskoczeniem, że najczęściej wybieramy własny samochód, co jest wyjściem wygodnym, jak też tanim.

Tym bardziej że w pobliżu lotniska Balice funkcjonuje fachowy prywatny parking, który oferuje szereg usług związanych z zapewnieniem klientom bezpiecznego a także komfortowego miejsca postojowego dla ich samochodu. Jeżeli zatem zdecydowaliśmy, że do lotniska dojeżdżamy własnym autem, warto je zostawić na znajdującym się w pobliżu parkingu, który oferuje szeroki zakres usług dla swoich klientów.
Parking Balice – dlaczego warto zarezerwować miejsce?
Głównie trzeba podkreślić, że parking Balice lotnisko jest całkowicie przygotowany, a więc posiada nie tylko utwardzoną nawierzchnię, ale także system zabezpieczeń, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdom pozostawionym na terenie parkingu. Przede wszystkim 24 godziny na dobę 356 dni w roku na parkingu pracują ochroniarze z fachowej firmy ochroniarskiej. Parking jest więc całodobowo strzeżony, jak też monitorowany wizyjnie. A przy tym cały teren jest ogrodzony oraz zabezpieczony szlabanami. Na terenie parkingu 24 godziny na dobę 356 dni w roku do dyspozycji klientów jest profesjonalna obsługa, która udziela wsparcia w każdej sprawie, też w kwestiach dotyczących samochodu. W przypadku niesprawności technicznej auta możemy zwrócić się do obsługi, a uzyskamy fachową pomoc, np gdy akumulator w samochodzie jest rozładowany. Co więcej, parking lotnisko Balice daje swoim klientom możliwość rezerwowania miejsc postojowych z sporym wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej albo także telefonicznie. Za usługę można zapłacić na miejscu gotówką, kartą płatniczą albo przy wcześniejszej rezerwacji przelewem. Prócz tego, parking znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska, a całodobowo organizowane są transfery do lotniska i z lotniska. Nie powinno więc nikogo dziwić, że parking Balice cieszy się dużą popularnością pasażerów, którzy korzystają z lotniska.

Zobacz również: parking Balice.