tec 2000 – pielęgnacja silnika

Wszyscy właściciele samochodów powinni uzmysławić sobie, że stan techniczny pojazdu w ogromnym stopniu zależy od wykorzystywanych preparatów zastosowanych do ochrony silnika. Warto zatem wybierać produkty wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty zaświadczające o ich skuteczności, jak także bezpiecznym stosowaniu. Do takich towarów zaliczają się preparaty firmy tec 2000, która posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę na rynku petrochemicznym a także motoryzacyjnym, a więc gwarantuje rozwiązania wyrachowane technologicznie, które poprawiają wydajność pracy silnika, równocześnie wydłużając jego żywotność.

Warto więc w trosce o silnik samochodu, używać sprawdzone preparaty, które w kompleksowy sposób konserwują oraz chronią silnik.
Preparaty tec 2000 – w jaki sposób działają?
Należy zaznaczyć, że są to produkty podzielone na różnorodne kategorie preparatów, które przeznaczone są do spełniania określonych funkcji w silnikach. Jest to między innymi płukanka do silnika tec 2000, która zwiększa moc silnika, jak także redukuje ilość wytwarzanych spalin oraz neutralizuje kwasy w oleju. W dodatku, preparat zwiększa kompresję w cylindrach oraz usuwa osady i zanieczyszczenia na wewnętrznych powierzchni silnika. Jest to preparat o kompleksowym działaniu, który stosowany jest w specjalistycznych warsztatach samochodowych. Dużą popularnością pomiędzy klientów cieszą się również preparaty przeznaczone do oczyszczania a także konserwacji wtryskiwaczy. Są to produkty, które powodują znaczne zmniejszenie emisji szkodliwych spalin do atmosfery. Co więcej, zwiększają moc silnika, jak także wydłużają jego żywotność, zabezpieczając elementy silnika przed uszkodzeniami a także z zużyciem. Stosowanie tego preparatu zalecane jest w sytuacji wszystkich silników wysoko sprężynowych. Często stosowane są też preparaty tec 2000, które przeznaczone są do usuwania pozostałości takich jak resztki zużytego oleju a także osady i zanieczyszczenia, które gromadzą się wewnątrz silnika, pogarszając jakość jego pracy. W ofercie firmy znajdziemy także preparaty przeznaczone do smarowania elementów ruchomych silników, jak też wyciszania pracy układu wydechowego. Firma oferuje więc produkty przeznaczone do kompleksowej oraz fachowej ochrony i pielęgnacji silnika.

Polecamy: tec 2000.